BURSA OFİS TAŞIMACILIĞI

Ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat işinde olduğu gibi, profesyonellik isteyen bir iştir. Ofis taşımacılığı için anlaşılan firma, müşterilerine öncelikle, eksper hizmeti sağlamaktadır. Eksper hizmeti, taşınma işinin yöntem ve süresini belirlediği için, en önemli hizmettir. Bazı inceleme ve tespitlerin yapıldığı eksper hizmetinden sonra, paketleme aşamasına geçilir.

Ofis taşımacılığı, diğer nakliyat işlerinden daha fazla özen istemektedir. Çünkü ofisler, yasal evrak, sözleşme va bazı önemli dosyaların bulunduğu mekanlar olmasından dolayı önem taşımaktadır. Bu nedenle ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat hizmetinden daha fazla titizlik istemektedir. Ofis taşımacılığı için eşyalar, firma çalışanları tarafından kolilenir ve etik çalışma prensibine uygun şekilde içi açılmadan taşınır.

Kırılabilecek yapıdaki ofis eşyaları, uygun paketleme malzemeleriyle, dikkatli bir şekilde ambalajlanır. Ambalajlanan eşyalar, özel taşıma araçlarıyla istenilen adrese taşınır. Ofis eşyaları genelde mobilyalardan oluştuğu için, demontaj ve montaj işlerine fazlaca gerek duyulmaktadır.

Bunun için, firma bünyesinden uygun personeller, demontaj için adrese gönderilir. Dikkatlice sökülen mobilyalar, numaralandırılarak ambalajlanır. Evrak ve dosyalar, kişinin isteği üzerine özel olarak kolilenir ve üzerine önemli olduğunu belirten etiketler konulur. Bu işlemler halledildikten sonra, eşyalar araca taşınır ve belirli bir düzen içerisinde istiflenir. Daha sonra, taşıma aşamasının gerçekleştirilmesi için, araç yola çıkar.

Verilen adrese varıldıktan sonra, ofis eşyaları, yine özenli bir şekilde içeri taşınır. Taşınan mobilyaların montajı, firma çalışanları tarafından yapılır. Taşıma aşamasında, eşyaların herhangi bir zarara uğrayıp uğramadığı da kontrol edildikten sonra, ofis taşımacılığı hizmeti tamamlanmış olur.

Ofis taşımacılığının her aşaması, hizmetin hızlı ve sorunsuz şekilde yerine getirilmesi için, bir plan dahilinde yapılmaktadır. Masa, sandalye, çekmece ve koltuk gibi her türlü ofis malzemesi, büyük hassasiyetle paketlenip, hızlı ve kaliteli bir şekilde taşınır.

Ofis taşımacılığı için, özel eğitilmiş personelle hizmet veren profesyonel firmalar tercih edilmelidir. Diğer nakliyat türlerine göre daha ayrıntılı bir çalışma isteyen ofis taşımacılığı için belirlenen fiyatlar da farklıdır. Eksper aşaması, paketleme aşaması, kullanılan ambalaj malzemeleri, taşımada kullanılan aracın büyüklüğü ve ayrı bir dikkat gerektiren özel eşyaların kolilenmesi gibi noktalar göz önünde bulundurularak, fiyat politikası belirlenmektedir.