Hakkımızda

Biz Kimiz?

Bursa Express Evden Eve Nakliyat; genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile evden eve nakliyat sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur. Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Bursa Express Evden Eve Nakliyat; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için vargücüyle çalışmaktadır.

Amacımız; çağdaş standartlarda nakliye hizmeti en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir.

“Her taşıma kendi taşımamızdır” düşüncesi ile yoluna devam edecek olan Bursa Express Evden Eve Nakliyat; güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir

  • Yenilikçi
  • Değişime ve gelişime açık
  • Fark yaratan

1. Vizyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz ev-ofis taşımacılığı sektöründe amacımız, BURSA EXPRESS EVDEN EVE NAKLİYAT’ ta çalışmaktan mutluluk duyan personelimiz ile birlikte: “Yenilikçi, değişime ve gelişime açık, yaratıcı, çözüm odaklı, fark yaratan, değer katan, Türkiye’nin en saygın ve tanınmış markası olmaktır”.

2. Misyonumuz

Bursa Express Evden Eve olarak var olma misyonumuz nakliye sektöründe ki ihtiyacı karşılamak ve insanlara nakliye hizmetlerini en iyi şekilde sunmak. Özellikle kiracı ailelerin yaşadığı ve sürekli olarak evden eve nakliye yaparak çektiği sıkıntılarının farkında olmuş ve onların bu sıkıntılarını bir nebze olsun azaltmak için uygun fiyatla ve güvenli taşıma hizmetimiz ile yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Bununla birlikte sektördeki ihtiyaçları karşılamaya çalışarak misyonumuz gereği nakliye sektörüne sürekli olarak yeni fikirler ve düşünceler ile katkı sağlamaktayız.

3. Kalite Politikamız

Sektörde her bakımdan öncülüğü ve liderliği sürdürmek,

Teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize gelişen teknoloji ile hizmet sunmak,

Sürekli eğitim yolu ile çalışanlarımızın örnek bir kuruluşun mensubu olduklarının fark edilmesini sağlamak ve müşterilerimize en iyi hizmeti vermek,

Her kademedeki çalışanımızın hizmete ve yönetime katılımını sağlayarak mutlu olacaklarını bir çalışma ortamı sağlamak,

Hizmet kalitesindeki artışı potansiyel artışa dönüştürmek,

Müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamak için iş süreçlerimizi geliştirmek,

İşimizi ilk seferinde hatasız yapmak için çalışmak,

Türkiye’de öncü ve lider, Dünyada da tanınır bir marka Olmaktır.

0 Bugüne Kadar Taşınan Ev

0 Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

0 Ofis Taşımacılığı Hizmeti

0 Eşyaları Düzenli Paketleme