Hizmetlerimiz

ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT

Bursa Express Evden Eve şehiriçi nakliye işinizde yanınızda olan firmamız her ürünü taşımaya uygun araçlar, konusunda uzman personellerde nakliye hizmetlerde fark yaratıyoruz.

ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIK

Bursa Express Evden Eve Nakliyat Eşyalarınızın Değerinde Sigorta kapsamı altında şehirlerarası nakliyat'tı güvenilir hale getirmiştir.Sizde Eşyalarınızı sigortalatmadan yola çıkarmayın...

AMBALAJ VE PAKETLEME HİZMETLERİ

Ambalajlama hizmeti evden eve nakliyat hizmetinin en önemli bölümüdür .Bursa Express Evden Eve Nakliyat tarafından görevlendirilen uzman taşıma elemanlarımız, eşyalarınız darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara dayanıklı olsun dye balonlu naylonlarla ambalajlanmaktadır.

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla Bursa Express Evden EveNakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç temin edilir.

ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Bursa Express Evden Eve Eğer eşyalarınız yeni ve taşınacağınız evin merdivenleri dar ise size yeni çözüm Asansörlü evden eve nakliyat Bu hizmetimiz sayesinde eşyalarınız özel taşıma asansörümüz ile Nakli edilip, taşınacakatır. Sizde Asansörlü Nakliye hizmetinden yararlanın.

OFİS TAŞIMACILIĞI

Bursa Express Evden Eve Nakliyat olarak biz ofis taşımasında titiz ve güvenli olarak eşyalarınızı taşıyoruz. Profesyonel ekibimiz ve sistemlerimizle sizleri iş kaybına uğratmadan ofisinizi taşırız. Bursa Express Evden Eve Nakliyat ofis taşımacılığı olarak hizmet verdiği kişi ve kuruluşların gizliliklerini ve özel bilgilerini korur bu konuda özen göstermektedir.